SERVİS

KATAŞ ELEKTRONİK YETKİLİ SATIŞ & SERVİS NOKTASI

KATAŞ ELEKTRONİK VERA marka Ödeme Kaydedici Cihaz (yazarkasa) modellerinin tümünde yazar kasa tamiri hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK Sanyo yetkili servisimizde tüm SANYO Televizyon modelerinin tamir & onarım & yedek parça hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK MetlerTeledo yetkili servisimizde tüm MetlerTeledo Elektronik terazi modellerinin tamir & onarım & yedek parça hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK TESS yetkili servisimizde tüm TESS Elektronik terazi modellerinin tamir & onarım & yedek parça hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK HUGİN marka Ödeme Kaydedici Cihaz (yazarkasa) modellerinin tümünde yazar kasa tamiri hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK AWOX yetkili servisimizde tüm Televizyon modellerinin tamir & onarım & yedek parça hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK PHILIPS yetkili servisimizde tüm Televizyon modellerinin tamir & onarım & yedek parça hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK PANASONİC yetkili servisimizde tüm Televizyon modellerinin tamir & onarım & yedek parça hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK PROFİLO yetkili servisimizde tüm Televizyon modellerinin tamir & onarım & yedek parça hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KATAŞ ELEKTRONİK BETSA yetkili servisimizde tüm TESS Elektronik terazi modellerinin tamir & onarım & yedek parça hizmeti veren servis merkezimize gelerek alanında eğitilmiş ve deneyim sahibi teknik ekipten, orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım hizmetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

TELEVİZYON ALANINDA ÖZEL SERVİSLİK VERDİĞİMİZ MARKALAR

  • SAMSUNG TELEVİZYON ÖZEL SERVİSLİĞİ
  • LG TELEVİZYON ÖZEL SERVİSLİĞİ
  • BEKO TELEVİZYON ÖZEL SERVİSLİĞİ
  • ARÇELİK TELEVİZYON ÖZEL SERVİSLİĞİ
  • VESTEL TELEVİZYON ÖZEL SERVİSLİĞİ

TERAZİ ALANINDA ÖZEL SERVİSLİK VERDİĞİMİZ MARKALAR

  • CAS TERAZİ ÖZEL SEVİSLİĞİ
  • TEM TERAZİ ÖZEL SERVİSLİĞİ
  • DİGİ TERAZİ ÖZEL SERVİSLİĞİ
  • HANA TERAZİ ÖZEL SERVİSLİĞİ
  • ANGEL TERAZİ ÖZEL SERVİSLİĞİ
Yardımamı ihtiyacınız var ?

Sorularınızı cevaplamaktan mutluluık duyarız.

(0216) 5738106
(0216) 5738107
info@yazarkasa216.com

İLGİ ALANLARIMIZ

Yazarkasa & Satışı

Yazarkasa ödeme kaydedici cihaz satışı noktası olan firmamız ihtiyaçlarınıza özel yazarkasa çözümleri sunmaktadır.

Yazarkasa onarımı

Tetkili satış servis noktası olan firmamız yazarkasa satışı onarımı yedekparça ihtiyaçlarınızı sonuçlandırıyor.

Terazi satış onarım

Elektronik terazi ürün satışı ve onarım tamir yedekparça konusunda problemlerinizi sonuçlandırıyoruz.

Televizyon tamiri

Televizyon tamiri konusunda uzmanlaşmış alanında pprofesyonel teknik teknisyenlerimizle sorunlarınızı çözüyoruz.

TEMSİL ETTİĞİMİZ MARKALAR